מערכת AI חדשנית מכפילה את סיכויי ההצלחה שלך במסחר במטבעות דיגיטליים… ומגינה עליך מהפסדים בצורה אוטומטית!

להרוויח ממסחר בקריפטו זה קשה. אבל מערכת AI חדשנית שפותחה בישראל מאפשרת גם לאדם הממוצע לסחור כמו מקצוען, ולהרוויח הכנסה נוספת משמעותית ממסחר במטבעות דיגיטליים

סורקים חכמים

ניהול סיכונים

אסטרטגיות מסחר

אנליזה מקיפה

ניתוח גרפים

קריפטו VOD

קבע שיחה עם נציג כדי לקבל גישה למערכת

המערכת היחידה בישראל שמאפשרת אפילו לאדם הממוצע לסחור בקריפטו כמו מקצוען

קבל החלטות טובות יותר תוך כדי המסחר, הימנע מהפסדים משמעותיים והגדל משמעותית את הרווח שלך מכל עסקה באמצעות שימוש בבינה מלאכותית וביג דאטה.

ניתוח מגמות מתקדם שעוזר לך לקבל החלטות בזמן אמת

Crypto-X סורקת 24/7 למעלה מ-400 מטבעות דיגיטליים מבורסות הקריפטו הגדולות בעולם, ומציגה לך בזמן אמת את המטבעות עם פוטנציאל הרווח הגדול ביותר.

הגנה של 360° על הכסף שלך באמצעות מערכת אוטומטית לניהול סיכונים

פיצ'רים כמו הגבלת פקודות ועסקאות, שימוש בסטופ לוס ועוד מגוון פונקציות מתקדמות מגנות עליך מהפסדים משמעותיים ומאפשרות לך לסחור בראש שקט.

ממשק ידידותי למשתמש לניתוח גרפים בצורה פשוטה ומהירה

כלים מובנים לניתוח גרפים בצורה יעילה ומהירה שעוזרים לך לתזמן בצורה מושלמת את זמני הכניסה והיציאה מעסקאות כדי למקסם את הרווחים ולצמצם את את ההפסדים למינימום.

להשתפר תוך כדי תנועה

שפר את אחוזי ההצלחה שלך ותגדיל דרמטית את שורת הרווח הסופית באמצעות דאשבורד נתונים מותאם אישית שמספק לך משוב על ביצועי המסחר שלך.

אתר את הכסף החכם לפני כולם

אלגוריתם מובנה במערכת מעדכן אותך בזמן אמת על כל הטרנדים וההתרחשויות החשובות בשוק הקריפטו, וחושף אותך להזדמנויות הגדולות לפני כולם.

קבע שיחה עם נציג כדי לקבל גישה למערכת

One Stop Shop:

כל הכלים שאתה צריך כדי להרוויח ממסחר בקריפטו במקום אחד

מעכשיו, להרוויח ממסחר במטבעות דיגיטליים זה יותר פשוט מאי פעם

התוצאות מדברות בעד עצמן:

אלה הרווחים של סוחרי הקריפטו שמשתמשים במערכת Crypto-X

קבע שיחה עם נציג כדי לקבל גישה למערכת

Crypto-X On-Demand

ספריית סטרימינג עם הדרכות וידאו מקצועיות על האסטרטגיה שאחראית על 90% מהרווחים של הסוחרים במערכת קריפטו איקס

מערכת CryptoX כוללת הדרכות וידאו מקיפות שילמדו אותך איך להשתמש באסטרטגיית מסחר פשוטה ויעילה, שתאפשר לך לתזמן בצורה מושלמת את זמני הכניסה והיציאה בעסקאות במטרה למקסם את הרווחים שלך בהן.

למעשה, האסטרטגיה הזו מאפשרת לך ליהנות מיחס סיכון-סיכוי של 1 ל-2. כלומר, אתה מרוויח פי 2 על כל עסקה שהצליחה. ובשילוב הטכנולוגיה של CryptoX לניהול סיכונים מתקדם אתה תוכל להרוויח בוודאות 200 דולר ביום, אפילו אם תפסיד ב-50% מהעסקאות שלך.

וככה זה עובד:

נניח שאתה עושה 4 עסקאות של 100 דולר ביום ומפסיד ב-50 אחוז מהן. המשמעות היא שהפסדת בעצם 200 דולר. עכשיו, מכיוון שאנחנו מדברים כאן על יחס סיכון-סיכוי של 1 ל-2 אז על 2 העסקאות האחרות שהצליחו – אתה בעצם הרווחת פי 2 – כלומר 400 דולר. והמתמטיקה בסוף היא מאוד פשוטה:

$400 (רווח) פחות $200 (הפסד) = 200$ רווח נקי ישירות לכיס שלך.

קבע שיחה עם נציג כדי לקבל גישה למערכת

CryptoX: המערכת היחידה בעולם שמאפשרת לך לסחור על תיק נוסטרו של עד $200,000

אז כמו שאתה רואה, מערכת Crypto-X מכפילה את סיכויי ההצלחה שלך ועוזרת לך להרוויח סכומים גבוהים על בסיס יומי. אבל בשביל להצליח במסחר בקריפטו – שימוש בטכנולוגיות מתקדמות זה ממש לא מספיק.

למעשה, מחקרים מוכיחים שהסיבה המרכזית לכך ש-97% מהאנשים שסוחרים בקריפטו מפסידים כסף היא בכלל פסיכולוגית: הפחד להפסיד כסף גורם להם לקבל החלטות שגויות במהלך המסחר.

לכן, היחידים שמקבלים גישה למערכת Crypto-X הם התלמידים בהכשרת הקריפטו שלנו.

במסגרת ההכשרה אנחנו מלמדים אותם, ממש מ-0, איך לעבוד עם אסטרטגיות מסחר מתקדמות ועם תכנית עבודה מסודרת. לאחר מכן, הם מקבלים מאיתנו תיק נוסטרו עם עד 200 אלף דולר כסף אמיתי למסחר במערכת Crypto-X, כשאנחנו סופגים את ההפסדים שלהם ומתחלקים איתם ברווחים 50-50.

העובדה שהם לא יכולים להפסיד כסף עוזרת להם לנטרל לחלוטין את הגורם הפסיכולוגי ולהרוויח הכנסה נוספת של אלפי דולרים בכל חודש.

קבע שיחה עם נציג כדי לקבל גישה למערכת

נוסחת 3 השלבים המוכחת להצלחה במסחר במטבעות דיגיטליים

מעכשיו, להרוויח ממסחר במטבעות דיגיטליים זה יותר פשוט מאי פעם

שלב 1

שלב 2

שלב 3

He Said She Said

מה התלמידים שלנו אומרים עלינו

Big-Shot
4.4
מבוסס על 143 ביקורות
powered by Google
Keren BotvinikKeren Botvinik
06:48 24 Feb 22
נרשמתי לקורס של no risk בדצמבר, הגעתי עם מעט ידע על שוק ההון במטרה ללמוד את המסחר היומי.הסכום של הקורס אומנם אינו נמוך, אבל בהחלט שווה את המחיר. התשלום על הקורס אני לגמרי רואה אותו בתור השקעה בעצמי! בלמידה ובהתפתחות שלי. ידעתי מראש שלא אראה מההתחלה רווחים כי מדובר בלמידה ועבודה קשה, והקורס לגמרי נותן את כל הכלים להצליח. הקורס עצמו מאוד מפורט בצורה מקצועית, נגיש לכולם גם למי שאין לו רקע בשוק ההון. יש ליווי ממש צמוד. בחודשים האחרונים מלווה אותי אלי מחדר התמיכה, כל שאלה הוא ישר זמין להסביר ולעזור בשמחה, הוא סופר מקצועי, נחמד, סבלני, ממש מודה לו על השירות המעולה שהוא נותן!ממש ממליצה על הקורס!לקחת בחשבון שיש להשקיע המון וללמוד כדי להצליח בתחום וביג שוט נותן את כל הכלים לכך.
Alex RozanisAlex Rozanis
16:56 21 Feb 22
חשבתי כמה שנים טובות מה אני רוצה לעשות בחיי , הגעתי למסקנה שאני רוצה עבודה שתאפשר לי חופש כלכלי ושמעתי על ביג שוטבהתחלה הייתי נורא סקפטית ואז אמרתי יאאלה מה יש לי להפסיד .התמזל מזלי ונפלתי על המדריך הכי מדהים בעולם ושמו בישראל דיןדין בחור מקסים , תמיד זמין בשבילי וגם אם לא זמין באותה שניה הוא תמיד דואג לחזור אלי ולוודא שאני באמת מבינה את החומר הנלמד ואני בשליטהאני אשקר אם אני אגיד שזה קל ,כי זה ממש לא קל אבל בזכות דין הביטחון והאמונה שלי בעצמי עולה ועולהכל אחד עושה טעיות אבל דין גרם לי להבין שזה בסדר לעשות טעות ויותר מזה אנחנו חייבים לעשות טעיות כי אם לא נעשה לא נלמד ולא נתחזקלסיכום דין תודה רבה על ההקשבה והתמיכהשמחה שאתה המדריך והמורה דרך שלי לשוק ההון .
omri benomri ben
17:04 16 Feb 22
אהלן חבריםאני במחזור ה2 של הנוסטרו קריפטו,בדיוק סיימנו את ההכשרה, ועכשיו קיבלנו את תיק המסחר שלנו במערכת הקריפטוX,ואני רוצה לפרגן לכל הנוגעים בדבר!קודם כל לאילן, כי הגעתי בלי ניסיון בתחום וחששתי לא מעט, כי שמעתי מחברים שזה תחום מסוכן, אבלבאמת מהשיעור הראשון כבר לומדים מלא ומרגישים ביטחון, תמיד זמין לכל שאלה, ומסביר פשוט מצוין על התחום.ההכשרה בנויה מצויין, קודם כל לומדים, לאחר מכן משתפשפים במסחר דמו של ביגשוט (לא מצאתי כזה בשום מקום אחר),ורק אחרי התנסות ומבחן מקבלים חשבון מסחר חי, וככה מרגישים ביטחון כבר בעסקה הראשונה, לדעתי זאת הדרך הכי נכונה להיכנס לתחום.המערכת קריפטוX פשוט גאונית ונוחה מאוד לשימוש, אפשר להיכנס לעסקה תוך 5 שניות וכל הניהול סיכונים מובנה שם,והכי חשוב זה שהמערכת בונה לך פרופיל לפי העסקאות שלקחת וככה אתה יודע בדיוק מה צריך לשפר ומה לא וזה מאוד מקצר את תהליך ההצלחה והלמידה..תודה ענקית גם לדימה ולכל מי שאחראי על הדיסקורד, שמה מעלים סקירות שוק כל הזמן, המלצות לעסקאות מעולות, ממה צריך להיזהר וכו'..ובכלל כל קהילת הסוחרים שם פעילה ולדעתי זה הדבר הכי חשוב שיש כדי להתמיד ולהצליח. גם הוואטספ של המחזור מאוד עוזר לקבל עידכונים וכל מה שצריך בהכשרה.לסיום רוצה לומר תודה לעמית ולכל צוות התמיכה של ביגשוט, תמיד זמינים לכל דבר, עוזרים עם כל שאלה או בעיה טכנית,ונותנים הרגשה שההצלחה של הסוחרים שלהם בעדיפות ראשונה, כל הכבוד!ממליץ בחום לכל אחד שרוצה להיכנס לתחום לעשות את זה דרך ביגשוט
Matan PasternakMatan Pasternak
18:36 09 Feb 22
נכנסתי לתוכנית של ה-NoRisk ואני מאוד מרוצה. ליווי אישי צמוד, זמינים לכל שאלה, שיעורים פרונטליים, קהילה תומכת של תלמידים ובאמת כל מה שצריך בשביל ללמוד. בעיניי זה עדיף בהרבה על קורסים אחרים שאמנם עולים פחות אבל שולחים אותך לקפוץ למים בלי תמיכה אמיתית חוץ מהתכנים. ביגשוט ממשיכים לחדש, יוצרים כל הזמן תוכן חדש ומשפרים את המקצועיות של עצמם ושל כל התלמידים על הדרך. בנוסף חדר המסחר בלייב מאפשר להרוויח בקלות גם למי שלא מצליח ללמוד את החומר. הסיבה שאני נותן 4 ולא 5 זה כי המחיר באמת קצת מוגזם בעיניי. לדעתי צריך לעלות כ-8000 ש"ח. תודה גדולה לדין מצוות הסוחרים שעוזר לי להתקדם וללמוד
Osnat c-onOsnat c-on
10:56 08 Feb 22
בשנתיים האחרונות נחשפתי לשוק ההון ועולם ההשקעות ושמעתי אין ספור פודקאסטים מי כל מי שמופיע בגוגל בחינם.. עם הזמן הבנתי מי חרטטן ומי באמת נותן ערך , האזנתי להרבה תוכניות חינמיות של ביג שוט ביו טיוב והצטרפתי לכל וובינאר חינמי שהציעו, ככל שהזמן עבר למדתי להכיר את הנפשות הפועלות ולסמוך על המידע שהם נותנים, החלטתי לקחת צעד קדימה ונרשמתי לקורס אנליסט פיננסי, זו הייתה חצי שנה של ציפייה דרוכה לימי רביעי, וכמה שהגעתי עייפה לשיעור לאחר יום עבודה מצאתי את עצמי עירנית ודרוכה ,שותה כל מילה שיוצאת מפי המרצים שמדברים, עשיתי לא מעט קורסים בחיי ואני רוצה לפרגן מהמקום הכי אמיתי לביג שוט, נכון, הקורס עולה הרבה כסף (באופן יחסי), ונכון שאחרי הקורס אתה לא נהיה סוחר יומי מקצועי (מי שמחפש את הדרך הקלה - אין כזאת!) ,אבל, מעבר לשיעורים יש מערך תמיכה מקיף ברמה יומיומית של שיעורי תמיכה , חדר מסחר פעיל עם יועץ השקעות, קבוצת וואטסאפ זמינה במרבית שעות היום. הם נותנים את מערך התמיכה הכי מקיף שיש, מי שמצליח או לא מצליח אחרי הקורס זו פונקציה ישירה של רמת ההשקעה שלו. ברמת הקורס- למדתי המון מהמרצים שהיו לנו - כל אחד מומחה בתחומו, אנשים עם ניסיון עשיר שמדברים בגובה העיניים. אני מרגישה שקיבלתי תמורה מיטבית עבור הכסף, ונכנסתי למערך תמיכה פעיל שממשיך הרבה מעבר לקורס. למי שמהסס אני ממליצה לכם -תתחילו מלראות תכנים חינמיים של ביג שוט -תכירו את האנשים, תקשיבו למה שהם אומרים - על השוק, על המצב על צפי עתידי וכו' - תבדקו אותם , רק אחרי שתראו שהם אמינים אז תרשמו, הבחירה היא שלכם! אני מרוצה מאוד מהבחירה שלי ומודה להם מאוד , מרגישה שיש לי נקודת פתיחה טובה ואיכותית בעולם העצום הזה שנקרא מסחר יומי- והשקעות בכלל.
js_loader
קבע שיחה עם נציג כדי לקבל גישה למערכת

המערכת היחידה בישראל שמאפשרת אפילו לאדם הממוצע לסחור בקריפטו כמו מקצוען

זה מה שתקבל במערכת:

ניתוח מגמות בזמן אמת

המערכת מציגה לך את המטבעות בעלי הפוטנציאל הגדול ביותר, בכל רגע נתון וחוסכת לך שעות של מחקר שוק מתיש.

ניהול סיכונים אוטומטי

שמגן עליך מהפסדים באמצעות פיצ'רים כמו הגבלת פקודות ועסקאות, שימוש בסטופ לוס ועוד מגוון פונקציות מתקדמות שמאפשרות לך לסחור בראש שקט.

אנליזה מקיפה לעסקאות שלך

דאשבורד עם נתונים מותאמים אישית לך ומספק משוב על הביצועים שלך ועוזר לך לשפר את אחוזי ההצלחה בעקביות ולהגדיל דרמטית את שורת הרווח הסופית.

BUILT IN

כלים מובנים לניתוח גרפים בצורה יעילה ומהירה שעוזרים לך לתזמן בצורה מושלמת את זמני הכניסה והיציאה מהעסקה כדי למקסם את הרווחים ולצמצם את את ההפסדים

הדרכות וידאו מלאות

שמלמדות אותך איך לעבוד עם אסטרטגיית מסחר ברורה ועם תכנית עבודה מסודרת שיאפשרו לך להרוויח אפילו אם אתה מפסיד ב-50% מהעסקאות שלך.

עדכונים מתפרצים

אלגוריתם חכם שמעדכן אותך בזמן אמת בהתרחשויות שעלולות להשפיע על שוק הקריפטו, וחושף אותך להזדמנויות חדשות לפני כולם.

קבל תיק מסחר $200,000

שיאפשר לך לסחור על מטבעות קריפטו מבלי לסכן את ההון העצמי שלך

קבע שיחה עם נציג כדי לקבל גישה למערכת

קבל תיק מסחר עם עד $200,000 למסחר במערכת Crypto-X ותרוויח הכנסה נוספת של $200 (וצפונה) ביום....

תוך פחות מ-90 יום! (בלי לסכן את הכסף שלך)

קבע עכשיו שיחה עם נציג מוסמך כדי להצטרף להכשרת הקריפטו שלנו ולקבל $200,000 למסחר במטבעות דיגיטליים באמצעות מערכת Crypto-X.

רוצה להרוויח הכנסה נוספת ממטבעות דיגיטליים באמצעות מערכת Crypto-X?

מלא פרטים בטופס למטה  כדי לקבל גישה למערכת👇