מעולה!
לינק להצטרפות לקהילה נשלח למייל שלך.

בינתיים, צפה בסרטון וגלה את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מהרווחים שלנו בשוק הקריפטו

הדרכת וידאו מלאה שחושפת את האסטרטגיה שמאפשרת לסוחרים שלנו לייצר רווחים משמעותיים בשוק הקריפטו - אפילו אם הם מפסידים ב-50% מהעסקאות שלהם!

האם גם אתה רוצה לסחור בקריפטו על $200K כסף אמיתי?

זה נכון שאנחנו מאפשרים לאנשים להצטרף לקהילת הקריפטו שלנו ולסחור על תיקי מסחר של $200,000, אבל רק מי שיוכיח לנו שיש לו פוטנציאל להרוויח ממסחר במטבעות דיגיטליים זכאי להתקבל לקהילה הסגורה הזו. לכן, הכנו שאלון התאמה קצר שיבדוק האם יש לך את מה שצריך כדי להרוויח מקריפטו - ולהצטרף לסוחרי הקריפטו שכבר סוחרים על תיקי מסחר עם $200,000.

לחץ עכשיו על הכפתור למטה כדי לבדוק האם אתה מתאים לקהילת הסוחרים הסגורה שלנו ולקבלת תיק מסחר עם $200,000

המבחן מורכב מ-7 שאלות בלבד ולוקח כ-3 דקות לסיים אותו

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.