המדריך המלא: איך פותחים חשבון בבינאנס להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים?

ברוך הבא! בתור מי שעושה את צעדיו הראשונים בשוק הקריפטו, המדריך שאתה קורא עכשיו יעזור לך להבין מהם השלבים לפתיחת חשבון בבינאנס ואיך לבצע בו את פעולת המסחר הראשונה שלך במטבעות קריפטוגרפיים בהצלחה. בוא נצא לדרך!

מה זה בינאנס?

בינאנס (Bainance) היא הבורסה הגדולה והחשובה בעולם למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. היא מורכבת מעשרות מיליוני משקיעים המבצעים למעלה מ-1,400,000 פעולות מסחר בשנייה.

מה הופך את בינאנס לזירת מסחר הקריפטו המבוקשת ביותר בעולם?

אז יאללה בואו נתחיל

בשלב הראשון עליך לבצע הרשמה לבינאנס

פתח חשבון בינאנס דרך אתר Binance, אפליקציית Binance או אפליקציית Binance Desktop והזן כתובת דוא"ל או מספר טלפון.

קוד ההטבה: O64SQESB

בשלב השני קבלת קוד סודי לאישור החשבון.

לאחר שנירשמתם לבינאנס תקבלו קוד סודי למייל על מנת לאשר את החשבון. את הקוד תצטרכו להזין באתר של בינאנס ובאזור הנדרש. לאחר שהזמנתם את הקוד אתם תעברו לחלונית הבאה:

בחלונית הבאה אתם תקבלו 3 אפשרויות

Deposit Cash

כלומר להפקיד מטבע אמיתי כמו שקלים,יורו,דולרים אז אם בוחרים באפשרות הזאת אפשר לבצע הפקדה דרך חשבון בנק ישראלי או מכל מדינה אחרת בעולם.

Deposit Crypto

האפשרות הזאת נותנת לי להפקיד מטבעות קריפטו שכבר יש בבעלותי בארנק אל תוך המערכת של בינאנס.

Buy crypto with your credit card

והאפשרות השלישית זה פשוט לקנות מטבעות קריפטו באמצעות כרטיס האשראי שלכם.

בשלב השלישי רכישת מטבעות

בצע אימות זהות בחשבון הבינאנס שלך כדי לקבל גישה למכסות הפקדה ומשיכה. מדובר בתהליך פשוט שלא אמור לקחת לך יותר מכמה דקות והוא כולל, בין היתר, העלאת מסמכי זיהוי והעלאת תמונה (או צילום סלפי מיידי), רישום שמך המלא, תאריך לידה, מדינה וכתובת המגורים.

הערה חשובה!

הקפד לאבטח את חשבון הבינאנס שלך. תוכל לעשות זאת במספר דרכים במקביל:

  • לא למסור את סיסמתך לאף אדם
  • לא לשלוח כסף למי שמציג עצמו כעובד של בינאנס.
  • להפעיל אימות דו גורמי (באמצעות Authenticator or SMS Authentication)

בשלב הרביעי הפקדה/משיכה של מטבעות דיגיטליים

אם יש ברשותכם מטבעות דיגיטליים בארנק אחר, תוכלו להפקיד אותם ישירות בחשבון הבינאנס שלכם או לחילופין למשוך אותם לפלטפורמה/ארנק דיגיטלי אחרים.

הנה לינק פרטני עם שאלות ותשובות נפוצות על ביצוע משיכות והפקדות מחשבון מסחר בבינאנס>>>

ככה נראה מסך ההפקדה:

הערה חשובה!
לעולם אל תשתף את הסיסמה לחשבון/הארנק שלך או את הקוד שקיבלת עבור האימות הדו גורמי.

ככה נראה מסך המשיכה:

אז בואו נלמד איך קונים את המטבע

קניית המטבע הדיגיטלי הראשון שלך

בשלב הראשון מגיעים לדף הבית של בינאנס בפינה השמאלית למעלה נבחר באפשרות Buy crypto ILS. זאת האפשרות הכי נוחה למי שיש כרטיס אשראי ישראלי ומעוניין לבצע רכישה של מטבעות קריפטו בשקלים.

מסך הרכישה

 ובפינה השמאלית למעלה תוכלנו לבחור באפשרות Buy crypto ILS
זאת האפשרות הכי נוחה למי שיש כרטיס אשראי ישראלי לקנות קריפטו בשקלים.

* שימו לב שאין לנו אפשרות לקנות את כל סוגי המטבעות דרך כרטיס אשראי אלא רשימה חלקית שכמובן אותו תוכלו להמיר לאחר מכן לאותו המטבע שתרצו לקנות. 

המטבעות שתוכלי לרכוש הן ( BTC, BUSD, ETH, XRP, BNB, USDT).

קניית המטבע

לאחר שתבחרו את המטבע שאותו תרצו לקנות ותזינו בכמה כסף אתם רוצים לקנות את המטבע אתם תראו באופן אוטומטי כמה מטבעות אתם מקבלים לפי הסכום שהזנתם במידה והמשכם לשלב הבאה ולחצתם Buy now:
יפתח לכם חלון שמסביר בדיוק מה קורה:

1. מה הכרטיס אשראי שבחרתם

2. מה המחיר שאני משלם מטבע אחד

3. מה העמלה שהם לוקחים לביצוע הרכישה

4. והעלות הכוללת של העסקה.

וברגע שנלחץ על Confirm נאשר את כל פרטי הקניה כמובן ברגע שתלחצו אתם תקבלו קוד סודי לאישור למייל או לנייד שלכם שהקוד הסודי הוא בעצם האישור האחרון שעליך לתת על מנת ביצוע העסקה.

היכרות עם מוצרי בינאנס

מזל טוב! רכשת את המטבע הדיגיטלי הראשון שלך בהצלחה. עכשיו תוכל לחקור את שוק הספוט (זירת המסחר המיידית) של בינאנס ולהתחיל לסחור במאות מטבעות דיגיטליים, כולל BNB – המטבע הדיגיטלי הרשמי של בורסת בינאנס.

לנוחיותך - אנחנו מצרפים סרטון של מומחה הקריפטו אילן טננבאום שממש מראה לך, צעד אחרי צעד, איך לבצע פתיחת חשבון בבינאנס בשפה העברית.

לתשומת ליבך☝️
פעילות המסחר במטבעות דיגיטליים כרוכה בסיכון משמעותי ועשויה לגרום לאובדן ההון האישי שלך. לכן, תמיד עדיף לבצע מחקר מקדים (DO YOU OWN RESEARCH) או כמובן לפנות למומחה שמבין בתחום שיכול לצייד אותך בידע ובכלים פרקטיים שיעזרו לך לקבל החלטות מסחר נכונות.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.