ידעת שמטבעות כמו ביטקוין ואתריום הפכו מאות צעירים ישראלים למיליונרים בשנה האחרונה?

מגיע לך להצטרף למועדון הסגור של מתעשרי הקריפטו החדשים ולצאת לחופש כלכלי

אם נמאס לך לעבוד מהבוקר עד הערב בשביל שכר מינימום - אתה לא לבד. סוחרי הקריפטו שלנו כבר רכשו את היכולת להרוויח סכומי עתק ממסחר במטבעות דיגיטליים, ויצאו לחופש כלכלי. מה איתך?

*אחרי שתלחץ על הכפתור תועבר לשאלון קצר שיבדוק אם יש לך פוטנציאל להרוויח ממסחר במטבעות דיגיטליים

תראה, אלה התשואות שחלק מהמטבעות עשו בזמן האחרון

BITCOIN

% 0

אם לפני שנה היית שם עליו ₪1,000, היום היו לך ₪5,000

ETHEREUM

% 0

אם לפני שנה היית שם עליו ₪1,000, היום היו לך ₪9,260

MATIC

% 0

אם בינואר היית שם עליו ₪1,000, תוך חצי שנה היו לך ₪144,000

SOLANA

% 0

אם לפני שנה היית שם עליו ₪1,000, היום היו לך ₪102,140

חושב שכבר פספסת את ההזדמנות?

מומחה הקריפטו הישראלי אילן טננבאום טוען:

"בשנת 2022 שוק המטבעות הדיגיטליים הולך להגיע לשיאים חדשים"

עכשיו זה רשמי: כמו שבטח ראית בחדשות, מאות צעירים ישראלים כבר ניצלו את ההזדמנות והפכו למיליונרים אחרי שסחרו במטבעות כמו ביטקוין ואתריום. 

אילן טננבאום שסוחר כבר למעלה מ-3 שנים במטבעות דיגיטליים טוען:

"בשנה האחרונה מטבעות מסורתיים כמו הדולר נחלשו, הטכנולוגיה השתפרה וחברות ענק ומדינות נכנסו לשוק הקריפטו. כתוצאה מכך מטבעות כמו מאטיק וסולנה עלו השנה בעשרות אלפי אחוזים."

"כפי שזה נראה, המגמה הזו רק הולכת להתחזק בשנה הקרובה", מוסיף אילן, "ומומחים לכלכלה בכל העולם צופים ששנת 2022 הולכת להיות שנת השיא של המטבעות הדיגיטליים, שיגיעו לשיאים שלא ראינו מעולם."

"אבל אתה חייב להבין שזה לא יימשך לנצח", ממשיך אילן, "כרגע השוק הוא עוד צעיר וזז מאוד מהר, ולכן הוא  מייצר הרבה הזדמנויות. אבל בקרוב מאוד כנראה שתיכנס רגולציה לתחום, שתגרום לכך שהשוק הזה יזוז לאט יותר. בנוסף, עם כניסת הרגולציה יכנסו גם שחקנים גדולים (מה שנקרא הכסף החכם), שיתחילו לעשות מניפולציות בשוק הקריפטו כמו שאנחנו מכירים משוק המניות.

"לכן", מסכם אילן, "הזמן הקרוב הוא ההזדמנות האחרונה לקחת חלק משוק צעיר ובועט שבו אנחנו עדיין הכסף החכם."

*אחרי שתלחץ על הכפתור תועבר לשאלון קצר שיבדוק אם יש לך פוטנציאל להרוויח בשוק ההון

עכשיו גם אתה יכול לנצל את ההזדמנות:

NOSTRO CRYPTO

להרוויח כמו שמגיע לך בלי לעבוד 9 שעות ביום בעבודה מתישה

בחודשים האחרונים אלפי חיילים משוחררים מתנפלים על שוק המטבעות הדיגיטליים ויוצרים לעצמם חופש כלכלי, בלי להיות תלויים בלימודים אקדמיים ובעבודה מתישה של שעות ארוכות בכל יום.

מימין לשמאל: איש העסקים גיא ברנד ומומחה הקריפטו אילן טננבאום

אילן טננבאום, אחד מסוחרי הקריפטו הוותיקים בישראל מספר: "בשנה האחרונה שוק הקריפטו נמצא בעלייה חדה. בכל יום מטבעות חדשים מזנקים למעלה בחדות ומניבים רווחים יפים לסוחרים".

"קח לדוגמא את מי ששם 1,000 שקל על המטבע מאטיק", מוסיף טננבאום. "היום יש לו יותר מ-140 אלף שקל".

אבל בניגוד להרבה "מומחים" למטבעות דיגיטליים, אילן טננבאום מסרב להסתיר את הצד האפל של שוק הקריפטו:

"שוק הקריפטו זה לא עולם ורוד", הוא אומר. "95% מהאנשים נכנסים לשם בלי ידע מקצועי וניסיון ובסופו של דבר מפסידים סכומים עצומים"

בנוסף, מזהיר טננבאום את הצעירים מבזבוז כסף על קורסים והכשרות למיניהם, שמלמדים באופן תיאורטי בלבד.

"תראה", הוא אומר, "בלי ניסיון מעשי אין לך סיכוי להצליח במסחר במטבעות דיגיטליים. זה כמו שתעלה על כביש מהיר של 200 קמ"ש אחרי שסיימת מבחן תיאוריה בהצטיינות, אבל בפועל, לא עשית אפילו שיעור נהיגה אחד".

זו הסיבה שיחד עם איש העסקים גיא ברנד הוא יצר תוכנית הכשרה ייחודית לחיילים משוחררים, שמאפשרת להם לרכוש ניסיון מעשי ששווה מיליונים במסחר במטבעות דיגיטליים ולהרוויח מכל מקום בעולם בלי להיות תלויים בעבודה מתישה או בהורים.

*אחרי שתלחץ על הכפתור תועבר לשאלון קצר שיבדוק אם יש לך פוטנציאל להרוויח בשוק ההון

לסחור על מטבעות דיגיטליים בלי לסכן אפילו שקל מהכיס הפרטי

כשהם יצרו את תוכנית ההכשרה הזו, המטרה של אילן טננבאום וגיא ברנד הייתה ליצור קבוצת עילית של סוחרי קריפטו מיומנים. הוא רצה לתת להם יתרון לא הוגן שיאפשר להם לפרוש כנפיים תוך זמן קצר יחסית ולצאת לצוד את הביטקוין הבא.

זו הסיבה שהוא החליט להעניק לכל תלמיד שמתקבל לתוכנית ההכשרה תיק מסחר על סך $20,000 וליווי צמוד של סוחר מקצועי ומנוסה. ככה שכבר במהלך ההכשרה התלמיד רוכש ניסיון מעשי, לומד להתמודד עם לחץ בקור רוח של לוחם קומנדו ולקבל החלטות כמו שחקן שחמט מיומן.

איש העסקים גיא ברנד, מתוך הראיון בחדשות 13

"כמובן שתוכנית ההכשרה הזו לא מיועדת לכל אחד" , מסכם טננבאום, "כמו שלא כל אחד מתאים לסיירת מטכ"ל או ללימודי הנדסה בטכניון, ככה לא כל אחד מתאים לתוכנית ההכשרה הזו. בגדול, אנחנו מחפשים כאלה שיש להם אינסטינקטים של סוחר קריפטו מצליח "

*במידה ותתאים אחד מציידי הכישרונות שלנו יצור איתך קשר לגבי המשך התהליך

בוא נראה אם יש לך אינסטינקטים של סוחר קריפטו מצליח

נותרו מקומות ספורים במחזור הבא של תוכנית ההכשרה שלנו וברגעים אלו ממש אנחנו עדיין מחפשים את הרציניים והמתאימים ביותר.

אז אם אתה חושב שיש לך יכולת התמדה ומנטליות חזקה כדי להצליח במסחר במטבעות דיגיטליים, ואם אתה רוצה לייצר לעצמך הכנסה יציבה ומכובדת מכל מקום בעולם בלי להיות תלוי בהורים ובעבודה מתישה, לחץ על הלינק למטה ובדוק את התאמתך לתוכנית ההכשרה ולקבלת תיק מסחר.

*במידה ותתאים אחד מציידי הכישרונות שלנו יצור איתך קשר לגבי המשך התהליך

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

רוצה להצטרף למועדון הסגור של מתעשרי הקריפטו החדשים?

מלא פרטים בטופס ועבור לשאלון ההתאמה

*במידה ותמצא מתאים לאחר שתמלא את שאלון ההתאמה אחד מציידי הכישרונות שלנו יצור איתך קשר לגבי המשך התהליך